Sommarkurser 2018 släppta

Världens bästa julklapp? Till dig själv eller någon annan …

SE VÅRA SOMMARKURSER HåÑR,

eller ansök direkt via denna länk.

Endast fyra dagar in i december är sex av våra sommarkurser fulltecknade (men du hamnar på reservplats om du söker) och totalt sett är redan mer än 50 % av sommarens kursplatser belagda. Med detta sagt – skynda dig att söka till 2018 års sommarkurser – för söktrycket är oerhört stort på flera av dem. Nya kurser i år är: modern jazzdans, bilderbok – illustration, fritt broderi och plåtslöjd, dessutom är skulpturkurs tillbaka, och några efterfrågade fortsättningskurser har tillkommit!

Observera, att om du söker flera kurser men bara avser gå en eller några av dem, ange i fältet under de ibockade kurserna, vilket som är ditt första- och andrahandsval etc.